Черепашки-ниндзя

33176

Картина «Черепашки-ниндзя»

Картина із зображенням черепашок Ніндзя буде яскравою окрасою кімнати для дітей та підлітків. Купити модульну картину «Черепашки» на полотні можна у нашому магазині. Відважні черепашки, герої мультфільму, щоб допомогти добрим людям, вирушають на пошуки лиходіїв. Легендарні, улюблені черепашки ніндзя завжди творять добро!

Популярні персонажі Ніндзя з мультфільмів, коміксів, фільмів, відеоігор гармонійно виглядатимуть на стіні. Нагадуючи про себе, про свої здібності, а також про неповторні якосты хоробрих воїнів і їх відважні пригоди, вони будуть наповнювати вас позитивом. Ефектні битви зі злом та гумор зробили  черепашок легендами, улюбленцями публіки. У вільний час персонажі байдикують і їдять піцу.

Цікаві факти та популярність

  • Перший тираж коміксу про черепашки Ніндзя становив 3000 екземплярів.
  • Успіх коміксів про черепашки породив десятки цікавих та популярних настільних та відеоігор: наприклад, «Черепашки-ніндзя: Битва за Нью-Йорк», «Черепашки-ніндзя: Легенди».
  • Деякі цитати стали крилатими: Треба щось зробити! Розумна думка, Леонардо!

Так що картина «Черепашки» — це саме, що ви шукайте, вона постійно нагадуватиме про перемогу добра над злом, активну життєву позицію, виховуватиме прагнення до перемоги та позитиву. Купити модульну картину «Черепашки» на полотні можна у нашому магазині. Ми гарантуємо якість та своєчасну доставку.

1 отзыв к картине - Черепашки-ниндзя

  1. Украинский

    digrand

    Я вдячна Вам. Картина розкішна!! Бажаю успіхів і удачі! У Вас прекрасний бізнес, Ви даруєте людям позитивні емоції, це головне, що наповнює душу кожної людини і дає сили любити, творити, перемагати. Бажаю вам процвітання! Спасибі. З повагою Ахмедова Ольга.

Отображать только отзывы на Русский (0)

Добавить отзыв к картине

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кошик

Ваша корзина пока пуста.