СЕРВІС №1 ЗІ СТВОРЕННЯ ПОРТРЕТІВ ТА ДРУКУ НА ПОЛОТНІ!

Ми створимо шедевр із вашої фотографії! Ексклюзивна технологія

main-40×30

А4 21х30см

415грн

main-60×40

А3 30х42см

575грн

main-80×60

А2 42х60см

830грн

main-80×60

А1 60х80см

1230грн

Замовити друк фото на полотні

  Дозволені формати: png, jpg, jpeg. Максимальний розмір фото 5МБ

  icon_payment

  Доставка "Нова Пошта"

  Картину доставлять до вас додому або в пункт видачі максимально короткий термін - від 1 дня. Сплатити замовлення після отримання посилки можна готівкою або карткою

  icon_payment

  Доставка "УкрПошта"

  Термін доставки посилки – від 3 днів. Отримати товар можна в одному з поштових відділень, зазначених у реквізитах для доставки. Вартість доставки - від 10 грн.

  Приаклади друку з фото:

  Друк на полотні –  найкраща ідея для подарунка

  Ринок ідей, тенденцій та запитів зростає з кожним днем. Розширюються творчі навички та можливості, а разом із ними збільшуються і підприємницькі рішення. У повному розмаїтті світі ідей є одна здатна зацікавити багатьох – це друк на полотні.

  Можна помітити, як широко реалізується це модне та багатогранне рішення, знаходячи відображення у кількох видах форматів, кожен з яких відображає своє призначення.

  Який може бути друк полотен:

  1. стилізація фотографій під живопис;
  2. портретний друк;
  3. виготовлення колажів;
  4. оформлення дитячих картинок у підрамник;
  5. складання фото-композицій, картинної галереї для інтер’єру вашої оселі;
  6. репродукція картин;

  Навіщо потрібний друк фотографій на полотні?

  Нерідко гарні фотографії роками зберігаються в одній із сотень папок комп’ютера, ніким не визнані та не побачені. Адже якісно і незвичайно оформлене зображення здатне стати чудовою прикрасою, на довгі роки нагадуючи про людину, що її подарувала.

  Друк зображень насамперед це недорогий і практичний спосіб зробити подарунок. Собі, близьким, колегам. І піднести його практично на будь-яке свято: день народження колеги або ж річницю весілля найкращих друзів. Друк на полотні в Києві за низькою ціною дозволить реалізувати саме ту ідею, яка вам до вподоби.

  Фотографія на полотні є зображення, стилізоване під масляний живопис. Створюється ефект нанесення фарб на тканинний матеріал, з тією лише відмінністю, що створюється все це за допомогою принтера та інтер’єрного друку. Друк на полотні виглядає об’ємним, фактурним, як справжня картина, написана маслом.

  Як створюються картини на полотні

  Будь-яка творча ідея починає реалізовуватися з вибору зображення. Будь то створення колажу, для якого треба вибрати безліч фотографій або один конкретний портрет. Напевно, у вас є безліч ідей, які хотілося б реалізувати саме у форматі справжньої картини. А може, ваші знайомі не раз натякали, показуючи улюблені фотографії? Для тих, хто шукає зображення для оздоблення інтер’єру, фотографи пропонують сотні фотобанків.

  Отже, зображення знайдено. Мета визначена, а композиція опрацьована, віддаємо фото майстру, який підготує його для друку та проведе операцію перенесення.

  Щоб не виникало труднощів, вибирайте картинку з максимально високою роздільною здатністю.

  На етапі перенесення допоможе приходять високі технології. Наш час – це можливість реалізувати практично що завгодно і будь-яким способом. Перенесення картинки на полотно досить легкий спосіб для професіоналів. Виконується він за допомогою широкоформатного повнокольорового плоттеру та професійного принтера. Виробничі потужності обладнання дозволяють впоратися із завданнями практично будь-якої складності.

  Полотно – це матеріал із щільною структурою. Розміри його зазвичай 30х40мм, 40х60мм, проте розміри – показник змінний та обговорюваний. Полотно обрано не випадково, що складається із синтетичних тканин, структура матеріалу імітує художнє полотно. В основі цього полотна такі елементи, як бавовна та льон. Матеріал покривається спеціальними складовими, які дозволяють здійснювати друк високої якості.

  Для друку користуються пігментне чорнило, стійке до стирання та впливу світла. Вони дають насичені фарби, яскраві відтінки. Фотографії довго зберігають свій первісний вигляд. Готовий виріб не може зберігатись просто так. Як ми часто звикли робити, роздрукувавши фотографії: їх просто складають у альбом чи кріплять кнопками на стіни. Полотно ж після друку покривають спеціальним лаком, захищаючи від попадання пилу, вологи та вигоряння.

  Після того, як готова роздрукована версія художнього шедевра, його слід натягнути на підрамник. Цей дерев’яний каркас призначений для захисту від деформації. Крім того, саме підрамки, ретельно обраний, з урахуванням стилю приміщення, особливостей картини, надає фотографії завершеного вигляду, доповнює інтер’єр.

  Загалом, далеко не всім обов’язково занурюватись у тонкощі процесу виготовлення. Терміново замовити полотно в Києві за низькою ціною і надати нашим фахівцям, і порадувати себе готовою репродукцією картини, максимально схожої на оригінал.

  Взявши до рук готовий виріб, кожен зможе відчути себе трохи художником, зібрати колекцію власних картин. Фотографії на полотні – це можливість проявити власні дизайнерські навички і прикрасити сірий інтер’єр, додавши в нього яскраві фарби, або роздрукувати цілу фотостіну, склавши колаж з найяскравіших моментів, що запам’ятовуються. Оригінальних ідей безліч.

  Друк на полотні це – не одна перевага, а цілий набір приємних бонусів:

  1. оригінальний подарунок, дозволить вам розкрити власний творчий початок та порадувати персональними друкованими шедеврами;
  2. орієнтація на клієнта та максимально повне задоволення його творчого бачення картини;
  3. якість виготовлення фотографії: повна передача всіх кольорів та насичених відтінків, завдяки вибору чорнила кращих виробників;
  4. міцний підрамник, що захищає від деформації, виготовлений із кращого матеріалу;
  5. вигідна цінова політика, що відрізняється від інших підприємств. Ціна завжди була ключовим питанням, ми завжди думаємо про клієнта;
  6. ми відкриті до спілкування та працюємо цілодобово, виконуючи терміновий друк зображень;
  7. наша головна мета не боятися і братися за виконання будь-якої складності. Впевненість у власних силах є основою професійної діяльності.

  Ми пропонуємо не просто низьку ціну за якісний друк зображення, а й гарантію реалізації вашої ідеї. Наша мета перетворити будь-яку подію вашого життя на задоволення. Ця унікальна можливість показати себе сучасною та креативною особистістю.

  Замовити друк фото на полотні

   Дозволені формати: png, jpg, jpeg. Максимальний розмір фото 5МБ