Ekartina  – це молода компанія з історією та досвідом.

Свою діяльність ми розпочинали зі стандартного друку картин на єдиному полотні, щодня розвиваючи навички обробки малюнка та друку. За кілька років роботи, наша компанія зазнала радикальних змін на благо клієнтів. Ми придбали багатофункціональні верстати, підібрали сумлінного виробника фарб і зібрали колектив креативних дизайнерів, відповідальних менеджерів і просто майстрів на всі руки. Якість роботи значно покращилась, а разом із цим нам відкрилися нові горизонти виробництва.

Завдяки віянню моди та любові до експериментів, ми вирішили випробувати друк модульних картин. Вибираючи за основу твору культових особистостей, ми створили собі новий імідж – інтернет-магазин модульних картин. З перших же продажів, ми заслужили позитивні відгуки клієнтів, які з гордістю демонструємо решті потенційних покупців.

На основі відгуків, побажань та індивідуальних особливостей ми хотіли б поділитися особистими досягненнями.


Чому варто з нами співпрацювати:

  • Ціни на картини не залежать від економічної ситуації в країні, підвищення цін у конкурентів і наших особистих побажань. Компанія Ekartina дотримується стабільності у всьому. До речі, натяг картини на підрамник безкоштовний!
  • Якість друку модульних картин залежить від розміру картини чи її ціни. Картини, які потрапляють у категорію “розпродаж”, виконуються у тій самій техніці та тими самими фарбами. А секрет високої якості простий: нове обладнання та фарби європейської якості.
  • Доставка готової картини займе не більше 3 днів (без урахування графіка роботи поштових відділень). Ми відправляємо без затримок, тому що самі розуміємо, наскільки важливий подарунок до терміну або довгоочікуваний декор інтер’єру.
  • Ввічливий персонал часом важливіший, ніж швидкість доставки або знижки. Ми пишаємось нашими менеджерами! Кожен із них яскрава особистість, яка непогано розуміється на мистецтві. Отже, ви маєте право розраховувати на компетентну раду.
  • Ви можете створити власну, унікальну модульну картину. Якщо вам далекі багатотиражні картини – створіть свою. Завантажте особисте фото, улюблений малюнок або навіть художні подвиги дитини, і в результаті ви отримаєте модульну картину індивідуального розміру та зображення.

Ekartina – це інтернет-магазин для творчих людей, які люблять мистецтво, моду та якість. Переконайтеся у цьому самі!

Адреса

Українa, м. Умань
вул. Горького, 7
20300

Телефон

+38 (063) 610-12-21

E-mail

ekartina.com@gmail.com

Графік роботи

c 9:00 до 18:00
Вихідний: Сб, Нд