Доставка​

Самовивіз 

Ви можете забрати замовлення самовивізом з нашого офісу у м. Умань. Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб узгодити терміни та час отримання замовлення.

Доставка перевізником

Перед відправкою всі модульні картини проходять перевірку на дефекти і надійно упаковуються, що унеможливлює будь-які пошкодження в процесі пересилання. На даний момент основними компаніями перевізниками є:

icon_payment

Експрес-доставка компанією "Нова Пошта"

Картину доставлять до вас додому або в пункт видачі максимально короткий термін - від 1 дня. Сплатити замовлення після отримання посилки можна готівкою або банківською карткою (уточнити у транспортної компанії)

icon_payment

Служба кур'єрської доставки ІнТайм

Термін доставки – від 1 дня. Сплатити замовлення можна при отриманні посилки готівкою або банківською карткою (уточнити у транспортної компанії). Вартість доставки - від 20 грн.

icon_payment

Кур'єрська служба УкрПошта

Термін доставки посилки – від 3 днів. Отримати товар можна в одному з поштових відділень, зазначених у реквізитах для доставки. Вартість доставки - від 10 грн.

Оплата

Ми працюємо по 100% або 50% передоплаті замовлення.

Готівкою

icon_payment

В офісі (м. Умань, вул. Горького, 7)

Післяплатою

Основний спосіб оплати – післяплата, передоплата у розмірі 50% або 100% від вартості замовлення. Оплата провадиться при доставці посилки транспортною компанією.

Онлайн

Оплачуй замовлення одразу! Це надійно, швидко та легко. Потрібно мати лише будь-яку банківську картку. Варіанти оплати:

Банківська картка Visa/Master Card

icon_payment

Приват24

icon_payment

Система онлайн платежів LiqPay

vozvrat_svg

Умови обміну - повернення модульних картин магазину eKartina

icon_payment

Шановні покупці, уважно ознайомтесь із розділом обмін-повернення товару. Здійснюючи замовлення на сайті ekartina.com, Ви погоджуєтесь з правилами обміну та повернення товару на сайті ekartina.com.

Правила обміну чи повернення товару НЕНАЛЕЖНОЇ якості.

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Днем покупки вважається дата, зазначена на товарному чеку чи ТТН. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики та розрахунковий документ або ТТН. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, Ви маєте право вимагати повернення коштів.

Обміну не підлягають товари належної якості, зазначені у Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. № 172.

У разі відсутності на момент здійснення повернення в асортименті інтернет-магазину аналогічного товару Ви маєте право:

 • здійснити обмін при першому надходженні відповідного товару у продаж;
 • придбати будь-який інший товар з наявного в асортименті, з відповідним перерахуванням вартості;
 • отримати назад гроші у розмірі вартості товару, що повертається, без урахування витрат на доставку.

У разі повернення товару належної якості, додаткові витрати на пересилання товару, що повертається, покупцю не компенсуються. Повернення грошей здійснюється грошовим переказом на Ваше ім’я за вказаною Вами адресою або на банківську картку, з якої було здійснено платіж.

Порядок здійснення обміну чи повернення товару належної якості:

 1. Для здійснення обміну товару належної якості у разі, якщо не підійшов Вам за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром чи комплектацією необхідно:
  • Заповнити заяву повернення товару належної якості, вказавши причину повернення. Також необхідно додати копію документа, що засвідчує особу (Паспорт, ІПН)
  • Прикласти копію квитанції про оплату для перевірки факту придбання товару, що повертається в нашому інтернет-магазині ekartina.com.
  • Надіслати товар на адресу або на склад Нової Пошти, який Вам вкаже менеджер. Товар необхідно відправити в оригінальній упаковці, а копії документів звичайною посилкою, без оголошеної вартості та післяплати.
 2. Розгляд Вашої заяви та обмін товару або повернення коштів за даний товар здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару та заяви.

Правила обміну або повернення товару НЕНАЛЕЖНОЇ якості.

Якщо Вами отримано товар неналежної якості, Ви маєте право скористатися положеннями ст. 8 Закону України щодо захисту прав споживачів.

Ви маєте право пред’явити передбачені ст. 8 Закону про захист прав споживачів вимоги щодо недоліків товару, якщо їх виявлено протягом гарантійного строку чи терміну придатності.

Можливі причини обміну або повернення товару неналежної якості:

 1. Істотні зовнішні недоліки
 2. Нестача комплектації Вашого замовлення;
 3. У процесі експлуатації виявлено приховані дефекти чи брак.

При поверненні товару неналежної якості Ви маєте право:

 • отримати повернення сплаченої за товар грошової суми, а також компенсацію додаткових витрат на пересилання/доставку товару, що повертається.
 • провести обмін товару на такий самий товар належної якості або аналогічний, з товарів, що є в наявності. У разі відсутності на момент здійснення повернення в асортименті аналогічного товару, Ви маєте право: здійснити обмін при першому надходженні відповідного товару у продаж або придбати будь-який інший товар з наявного в асортименті з відповідним перерахуванням вартості.

При розрахунку суми компенсації повернення товару неналежної якості, враховується вартість додаткових витрат, понесених покупцем на пересилання/доставку товару, що повертається. Оплата, здійснена за допомогою банківської картки, повертається лише на банківську картку покупця, який здійснив платіж. Оплати, здійснені будь-яким іншим способом: післяплати у поштових відділеннях, службах кур’єрської доставки тощо, повертаються поштовим переказом (Укрпошта) на Ваше ім’я, за вказаною Вами адресою.

Порядок здійснення обміну чи повернення товару неналежної якості:

 1. Зовнішній вигляд та комплектність товару, а також комплектність всього замовлення мають бути перевірені одержувачем у день отримання товару.
 2. Претензії до суттєвих зовнішніх недоліків товару, комплектності та товарного вигляду приймаються протягом 14 днів з моменту отримання замовлення .
 3. Під час доставки товару поштовою службою або службою кур’єрської доставки необхідно оглянути упаковку посилки. У разі виявлення її пошкодження, яке свідчить про можливе часткове або повне псування вкладення (товарів), необхідно скласти відповідний акт, відмовитися від отримання посилки (до оплати післяплати або оплати готівкою кур’єру) і сповістити інтернет-магазин ekartina.com про проблеми, що виникли, повідомивши про бажання отримати замовлення повторно або відмову від нього.
 4. При виявленні невідповідності комплектації замовлення, явних та прихованих недоліків товару, виявлених у процесі його експлуатації для пред’явлення претензій до якості товару, необхідно:
  • Оформити письмову заяву повернення товару неналежної якості. У заяві необхідно докладно вказати, який саме дефект містить товар, що повертається. Також необхідно додати копію документа, що засвідчує особу.
  • Додати документ, що засвідчує оплату Вашого замовлення. У випадку, якщо у Вас відсутній документ, що підтверджує факт оплати товару, Ви маєте можливість пред’явити претензію. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт замовлення товару у нашому магазині.
  • Прикласти копію квитанції про оплату додаткових послуг з пересилання/доставки товару, що повертається.
  • Надіслати на адресу або відділення Нової Пошти, яке вкаже співробітник/менеджер сервісу товар з вищезазначеними документами звичайною посилкою, без оголошеної вартості та післяплати.

Розгляд Вашої заяви на обмін або повернення товару неналежної якості та компенсація витрат здійснюється протягом  7 днів  з моменту отримання товару та заяви.

Звертаємо Вашу увагу: всі картини, представлені на сайті, виготовляються за індивідуальним замовленням.