Загальні питання

1Що таке "модульна картина"?

Модульна картина - це малюнок, що складається з кількох частин, але створює враження єдиного цільного зображення. Кожен елемент (модуль) виготовляється на якісному полотні та має надійний підрамник із натурального дерева.

2Як правильно повісити модульну картину?

Малюнок у модульній картині розбитий на сегменти, що утворюють цільну композицію. У верхній частині кожного модуля металеве кріплення типу "крокодил" (якщо картина великого розміру - кріплень може бути декілька). Оптимальний спосіб монтажу картини – на дюбелі або цвяхи. Скотч чи клей можуть не витримати ваги чи пошкодить полотно. Послідовність монтажу: 1. Розкладіть на рівній поверхні модулі на відстані близько 1 см так, щоб вийшла повна картина. 2. Визначте головний елемент композиції, позначте межі його розміщення на стіні за допомогою олівця та будівельного рівня. 3. Позначте на стіні місце отвору відповідно до розташування кріплення на картині. 4. Просвердліть отвір відповідно до позначки. У пророблений отвір вбийте цвях або вставте дюбель. 5. Повісьте головний модуль. Дотримуючись відстані та паралельності, позначте розташування інших модулів та закріпіть їх аналогічним способом. 6. Перевірте надійність кріплення. Магазин не несе відповідальності за пошкодження картин або каліцтва при неправильному монтажі!

3Чи можу я замовити модульну картину за своїм фото?

Клієнти нашого інтернет магазину мають можливість замовити модульну картину з індивідуальним дизайном. Це може бути ваше фото чи побажання – дизайнер підбере відповідне зображення та підготує макет.

4Чи є у вас особисті розміри?

Більшість картин мають чотири стандартні розміри – XS, S, M та L. Якщо жоден з варіантів вам не підходить, зв'яжіться з нашим менеджером, і ми зробимо макет під ваші розміри.

5Чи можна змінити колір у модульній картині?

Ми друкуємо картини у тому вигляді, в якому вони представлені на сайті. Але ви можете зробити індивідуальне замовлення за вашим фото в потрібній вам палітрі кольорів.

6Я отримаю таку саму картину, як і на сайті?

Картини на нашому сайті максимально відповідають їх надрукованим варіантам. Можлива невелика різниця у відтінку через різну кольоропередачу монітора та друкарського обладнання: кольори з друку завжди трохи темніші, ніж на моніторі через відсутність підсвічування; під час друку губляться дуже яскраві, "кислотні" відтінки.

7Чим наноситься зображення на полотно?

Ми друкуємо картини на професійному устаткуванні японського виробництва. Під час друку використовуються тільки екологічно чисті фарби, які не мають яскравого запаху, є гіпоалергенними та дуже повільно вигоряють на сонці. Компанія "eKartina" гарантує високу якість друку Ultra HD.

Виробництво

1Чи можу я вибрати полотно, з якого буде виготовлено картину?

Так можете. Друк картин проводиться на матовому та глянсовому полотні високої якості, на вибір замовника. Зображення на матовому полотні зазвичай менш насичене і не дає відблисків. На глянсовому полотні фарби здаються яскравішими, а сама картина схожа на виконану олійними фарбами. Вартість картини від виду полотна не залежить.

2Як швидко виготовляється модуля?

Від 1 до 3 днів. Все залежить від часу оформлення замовлення та від завантаження майстерні.

Доставка і оплата

1Що входить до вартості модульної картини?

Оплачуючи товар, ви отримуєте модульну картину високої якості, виготовлену на щільному полотні та має міцний підрамник із сосни, плюс – надійне пакування продукції. Доставка у вартість не входить.