Показано 1–12 із 89

1 2 3 4 6 7 8

Як вибрати картину на розпродажі, якщо нічого не розумієш у мистецтві?

Підбираючи, яку картину повісити на стіні, важливо пам’ятати дуже просте і важливе правило: стиль живопису та стиль інтер’єру у вашому приміщенні не повинні суперечити один одному.

Подивіться різні варіанти

Чим більше картин та інтер’єрів ви бачите, тим вищий у вас шанс, що ви зможете вибрати потрібне для вас. Половина успіху щодо мистецтва залежатиме від ступеня наглядності. Тобто при виборі картини для свого інтер’єру чим більше картин ви подивіться, тим легше буде вловити різницю між стилями. Не важливо, ви підбираєте картину для домашнього інтер’єру чи ні, ця опція також не завадить.

Зробити це просто – відкриваєте у браузері Pinterest та шукаєте різні приклади картин в інтер’єрі, який схожий на ваш. Все, що сподобалося, збираєте. Потім уважно подивіться колекцію, що вийшла, і аналізуєте. Швидше за все, у всіх варіантах вибраних інтер’єрів та картин буде щось спільне.

 Наприклад, все, що вам підійшло, і ви обрали, – це яскравий живопис або абстракції в спокійніших тонах, або просто класика в солідній рамі. Так легко і просто ви зрозумієте, що краще підходить вам та вашому інтер’єру, ви відчуєте це інтуїтивно.

Визначтеся з розміром картини

Важливо заздалегідь визначитися, де саме ваше майбутнє придбання висітиме на стіні. Тому що раптом промахнетеся з розміром, то будете шкодувати про зроблену покупку. Відразу уважно дивіться рівень нижче: ширина картини повинна становити хоча б половину розміру від довжини об’єкта, над яким  висітиме картина.

Якщо ви любите великі, масштабні витвори мистецтва, то знайдіть місце, звідки картину можна подивитися з відстані хоча б кількох кроків. Пам’ятайте, що великі картини краще не вішати в маленьких кімнатах, ви ризикуєте візуально зменшити розмір кімнати. Ну, а якщо ви хочете розмістити кілька полотен на одній поверхні, то дотримуйтесь дистанції. А то інакше ви житимете як у музеї.

Вивчіть наш онлайн-магазин

Напишіть або зателефонуйте нам та отримайте професійну консультацію арт-консультанта. Це фахівець, який точно знає, де і як підібрати потрібний для вас витвір мистецтва. Він допоможе підібрати полотно для вашого інтер’єру.

Якщо ви вирішили підібрати картину самі, відштовхуйтеся від чіткого запиту: саме яка картина вам потрібна. Загляньте на наш сайт у розділ Розпродаж, тому що тут бувають і «чорні п’ятниці», і несподівані, але приємні розпродажі.

Якщо вам хочеться освіжити свій інтер’єр будинку або в офісі, то навіть за невелику ціну можна знайти картину, яка вас радуватиме. У нас велика вибірка авторів — просто визначтеся, чий стиль вам буде ближчим і до душі.