Здійснювати покупки стало простіше! Інтернет-магазин Ekartina славиться не лише високою якістю роботи, а й зручним каталогом картин. Ми пішли на поводу у сучасних технологій та розробили максимально зручний спосіб вибору потрібної картини.

У нашій галереї картин ви знайдете

Понад 620 екземплярів різноманітних полотен. Твори мистецтва розділені на 16 категорій, тому навіть найвибагливіший покупець знайде модульну картину до смаку. Але якщо ви губитеся з вибором категорії – скористайтеся пошуком.

Якщо ви все ж таки не знайшли потрібне полотно – замовте модульну картину по фотографії. Це можна зробити в розділі «Ваше фото», дизайнер безкоштовно зробить вам ескіз і підкаже потрібний формат зображення.

Щоб спростити вибір твору мистецтва ми розділили всі товари на категорії за типом приміщення: картини для вітальні та зали, спальні та дитячої кімнати. Нам здається багато хто забув, що картини в інтер’єрі будь-якої квартири можуть візуально розширити простір, або навпаки підкреслити високі стелі та широкі стіни. Для кабінету ми виділили окрему категорію, у ній підібрані картини нейтральних відтінків.

В інтернет-магазині Ekartina часто проводяться розпродажі та акції. У каталозі картин ви зможете знайти товари зі знижкою до 25%.