Дозволені формати: png, jpg, jpeg. Максимальний розмір фото 5МБ

  Потребуєте унікального декору або оригінального подарунка? Замовте модульну картину на фото! Як презент підійдуть особисті фотографії винуватця урочистості, яскраві моменти з подорожей та колажі.
  Для себе можна замовити друк картин на полотні із зображенням робіт улюблених художників та фотографів. Не забувайте вибирати якісне зображення розміром не менше 1024 на 768 пікселів.

  Картина з фотографії

  Якщо ви не знайшли потрібну вам картину в каталозі, сміливо звертайтесь до нашого менеджера. Він допоможе підібрати розмір зображення і передасть всі ваші побажання дизайнеру для друку картини з фото. Можна вибрати будь-яку кількість модулів майбутнього витвору мистецтва. Ми складемо макет модульної картини абсолютно безкоштовно! Друк на полотні проводиться лише після затвердження макета та узгодження всіх подробиць оформлення картини. Після низки нехитрих дій ви отримаєте:

  1. Унікальну модульну картину, ціна якої не відрізняється від стандартних картин у каталозі;
  2. Точну копію улюбленого фото, повну відповідність усіх відтінків та деталей з оригіналом;
  3. Швидку доставку в будь-який куточок України, швидкість нашої роботи не залежить від того, де ви знаходитесь. Київ, Харків, Дніпропетровськ та Одеса отримують картини протягом двох-трьох робочих днів після передачі замовлення в службу доставки.

  Останнім часом особливої ​​популярності користуються туристичні фотографії, з яких виходять яскраві модульні картини.

  Друк картин на полотні за низькими цінами

  Щоб майбутня модульна картина радувала око багато років, не достатньо однієї красивої фотографії. Якість матеріалів і основа для нанесення фарб відіграють важливу роль при друку картин на полотні.

  Для нанесення зображення ми використовуємо фарби європейської якості, вони не токсичні та не мають запаху. Як основу для друку використовуємо натуральне полотно, а підрамники робимо із міцної деревини. Картини можуть піддаватися впливу пари та сонячних променів, проте все одно залишаються яскравими та барвистими.