Картини з комп’ютерних ігор
Людство все глибше й надалі йтиме у віртуальний ігровий світ. Інтерес до віртуального ігрового мистецтва дедалі більше хвилює уяву. Все більше з’являється поціновувачів не тільки комп’ютерних ігор, а й картин всієї ігрової індустрії. Картини дедалі більше, як і ігри, привертають увагу потенційних покупців. Сьогодні дуже важливою є роль не тільки комп’ютерних ігор як виду мистецтва, але відображення геймплею в картинах.
Нові технології перетворюють наше життя. Ідея гри, як твору, зображеного на полотні, надихає, стимулює нестандартне мислення, цікаві, чіпляючі сюжети картин залучають та мотивують. Не дарма ж у США з 2011 року комп’ютерні ігри офіційно визнані урядом та Національним фондом мистецтв поряд із кіно, театром окремим видом мистецтва.
Рекомендуємо переглянути картини з фільмів. Вони гарно компонують з тематикою комп’ютерних ігор.
Навіщо комп’ютерні ігри?
Чи думали ви про те, для чого придумані комп’ютерні ігри? Яку роль вони виконують у житті людей та суспільства загалом? Проводилося багато найцікавіших досліджень, наприклад, у грудні 2017 року Георгі Вест, дослідник, дійшов висновку, що комп’ютерні ігри покращують роботу мозку у людей похилого віку!
Найперші ігрові програми почали розроблятися після Другої світової війни в США і були призначені для перших комп’ютерів, вони використовувалися військовою промисловістю, на них захищалися докторські дисертації, тоді ж почали з’являтися перші ігрові автомати. Далі історія створення комп’ютерних ігор поширилася на весь світ та з появою інтернету, мобільних пристроїв гра увійшла до кожного будинку.
Зараз цифрові навчальні та розвиваючі ігри увійшли до реального життя кожної людини, виконуючи свою місію. У різних країнах світу є музеї, присвячені комп’ютерним іграм із цікавими експонатами, що відображають історію їх розвитку. Одним із перших подібних закладів був Музей комп’ютерних ігор у Берліні.
Навчальна мета
Багато ігор розроблялися з навчальними цілями. Це частина медіапедагогіки. Наприклад, відеоігри, які створюють ефект симуляції дії, але при цьому не несуть якоїсь очевидної небезпеки для людини, можуть тренувати її професійні навички. Наприклад, коли повітряні війська вчать своїх пілотів літати на літаках, які коштують мільйони доларів, природно, вони ж не відправляють недосвідчених пілотів відразу на злітну смугу, а використовують симулятор керування літаком. Віртуальні симулятори призначені для підготовки та тренувань пілота без ризику для життя у процесі навчання. Так готують пілотів до керування справжньою машиною. Пілот може розбитись у симуляторі, проаналізувати свої помилки та перезапустити програму. Такий підхід веде до високої майстерності в симуляторі, а далі професійного управління реальним літаком, на якому в майбутньому пілот літатиме.
Ігрова залежність? Позитивна сторона
Ігрова залежність це форма психологічної залежності, яка проявляється у нав’язливому захопленні іграми. Прояву такої залежності сприяють різні ситуації, наприклад, коли гра вирішує проблеми гравця. Це дозволяє гравцеві відчути себе іншою, ніж у реальному житті людиною, виявити почуття, які людина не може собі дозволити відкрито випробувати (впоратися з тривогою або агресією). Відхід у віртуальний світ дозволяє людині впоратися зі своєю проблемою.
Більшість кримінологів упевнені, що розвиток комп’ютерних та відеоігор призвело до падіння вуличної злочинності. Краще в «танчики» пограти, ніж у вуличні бої.
Щоб вибрати найкращу для вас картину, оцінити її зовнішній вигляд, потрібно подивитися всі зразки на сайті. А далі ви можете зайти до нашого каталогу, вибрати та купити модульну картину з комп’ютерних ігор на полотні. Наші сучасні картини добре підійдуть для дизайну вашої кімнати, для кафе, ігрового залу. Також вам будуть цікаві картини в стилі Фентезі
Ми зі свого боку гарантуємо вам якість картини та доставки.